Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Data ir laikas: 2018-10-11 15:00 - 2018-10-11 16:00
Vieta: Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "LINEKA", Naugarduko g. 102-403, Vilnius
Kaina: Seminaras nemokamas

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKAnariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje. Buvo pateiktos rekomendacijos, kaip užtikrinti tinkamą asmens duomenų tvarkymą transporto įmonėje (pvz., dėl transporto priemonių sekimo įtaisų diegimo, vaizdo stebėjimo sistemų naudojimo). Seminare aptarta, kokius duomenų apsaugos dokumentus transporto įmonės turi parengti, supažindinta su dažniausiai pasitaikančiomis asmens duomenų tvarkymo klaidomis ir priemonėmis, padėsiančiomis išvengti tokių klaidų.

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams.

Plačiau

Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Paskaita VGTU: “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”

Plačiau

Diskusija: “Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuojamoje diskusijoje “ Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”, kurioje kontoros vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas skaitys pranešimą apie logistikos sutarčių sudarymo aktualijas, jų formas, sąlygas, sutarčių nesilaikymo pasekmes, aptars dažniausias sutarčių sudarymo klaidas ir trūkumus.

Plačiau
Žemėlapis