20 metų patirties

VERUM Simkunas

Mieli, klientai, partneriai, draugai, kolegos,

prieš 20 metų pakėlę bures, drąsiai išplaukėme į teisinių paslaugų rinkos vandenis. Tikėjome, kad mūsų profesija, žinios ir turima patirtis atras savo nišą tada dar besikuriančioje advokatų kontorų rinkoje.

Pradėjome nuo transporto teisės paslaugų – konsultavome Lietuvos vežėjus ir logistikos įmones. Klientai įvertino mūsų darbą ir tai mums buvo stipri paskata eiti į priekį ir vystyti tai, ką pradėjome. Iš advokatų, dažniausiai tik atstovaujančių klientams teismuose, užaugome iki verslo teisės ekspertų, patarėjų, konsultantų. Teikiamų paslaugų apimtys tiek verslo, tiek privatiems klientams tapo visapusiška teisine pagalba, kurią teikiame neskaičiuodami darbo valandų ar įdėtų pastangų.

Šiandien, minėdami kontoros 20 metų veiklos sukaktį, džiaugiamės galėdami pasidalinti savo sėkmės istorijomis, kurios galbūt mūsų niekada negarsino, tačiau visada motyvavo ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų, drąsino priimti naujus iššūkius. Kviečiu su jomis susipažinti mūsų svetainės paslaugų skiltyje. Tai mūsų nuoseklaus ir kryptingo darbo rezultatas, kurį pasiekėme kartu su Jumis! Esame dėkingi, kad leidote mums augti ir tobulėti! Su kai kuriais iš Jūsų bendradarbiaujame nuo pat kontoros įsikūrimo pradžios, tad svarbesnio įvertinimo už Jūsų parodytą pasitikėjimą mums nėra. Nes lojalumą mes matuojame ne taškais, o ilgalaike partneryste, kurią labai vertiname savo nedidelėje, bet profesionalioje komandoje.

Per visus šiuos metus kartu su visa komanda išanalizavome daugybę įvairių sudėtingų situacijų, sprendėme susidariusias problemas, atstovavome klientams teismuose, konsultavome ir kaskart ieškojome geriausių teisinių sprendimų. Mūsų pasiekimų bagaže – virš 1000 laimėtų bylų, virš 250 naujai įsteigtų įmonių, nesuskaičiuojamas kiekis parengtų ieškinių, skundų, atsiliepimų, kitų svarbių dokumentų ir virš 25 000 valandų konsultacijų. Šiandien drąsiai galime teigti, kad mūsų pasiekimai viršijo mūsų lūkesčius.

Žvelgdami į tai, ką mums pavyko pasiekti per 20 metų, neketiname sustoti. Norime toliau žengti į priekį ir siekti naujų teisinės veiklos aukštumų. Turime ambicijų augti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl plėsime partnerių tinklą kaimyninėse ir Baltijos šalyse. Ir žinoma, mūsų įgula visada liks šalia, pasirengusi Jums padėti ir įveikti naujus iššūkius. Palinkėkite mums gero vėjo!

 

Nuoširdžiai Jūsų –

Mindaugas Šimkūnas
VERUM vadovaujantis partneris, advokatas

Mindaugas Šimkūnas

Vadovaujantis partneris, advokatas

Transporto teisė, įmonių ir komercinė teisė, darbo teisė, šeimos ir paveldėjimo teisė

Plačiau

Albertas Buta

Partneris, advokatas

Įmonių ir komercinė teisė, transporto teisė, darbo teisė, informacinių technologijų teisė.

Plačiau

Vytautas Griežė

Vadovaujantis teisininkas, advokatas

Baudžiamoji teisė, administracinė teisė, nekilnojamojo turto teisė, įmonių ir komercinė teisė, šeimos teisė ir paveldėjimo teisė

Plačiau
Žemėlapis