Kontora

Advokatų kontora VERUM – tai profesionalių teisininkų komanda, jau daugiau nei 20 metų teikianti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias teisines paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms bei privatiems klientams.

apie-mus

Pagrindinė mūsų veiklos kryptis – transporto teisė, kurioje specializuojamės nuo pat įsikūrimo pradžios – 2000-ųjų metų. Didžiausią patirtį šioje veikloje esame sukaupę rengdami bei vertindami įvairaus pobūdžio sutartis, konsultuodami draudimo teisės klausimais, teikdami teisines išvadas, atstovaudami klientams teismuose ir arbitražuose, spręsdami įvairius su darbo teise susijusius klausimus.

Nuo 2014-ųjų metų advokatų kontora VERUM yra Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA”, vienijančios daugiau nei 50 įmonių ir organizacijų, užsiimančių krovinių ekspedijavimo, logistikos bei su šiuo verslu susijusiomis paslaugomis, narė.

2021 metais advokatų kontora VERUM sulaukė tarptautinio įvertinimo – teisinių paslaugų profesionalus reitinguojantis tarptautinis teisės žinynas “The Legal 500″ pripažino VERUM viena iš stipriausių kontorų transporto ir laivybos sektoriuje. Toks pat įvertinimas advokatų kontorai VERUM suteiktas ir 2022 bei 2023 metais.

Kitos mūsų verslo teisės sritys apima įmonių ir komercinę teisę, darbo teisę, nekilnojamojo turto ir statybų, draudimo teisę bei intelektinės nuosavybės teisę. Teikiame paslaugas ir individualiems klientams – konsultuojame šeimos teisės klausimais, sprendžiame su darbo santykiais susijusius klausimus bei atstovaujame baudžiamosiose bylose.

Neapsiribojame veikla tik vietinėje rinkoje – esame įsikūrę Vilniuje, tačiau teisines paslaugas teikiame visoje šalyje, dirbame ir su Lietuvos, ir su užsienio įmonėmis. Ilgametę patirtį esame sukaupę bendradarbiaudami su advokatų kontora “Petrovs & Partneri” Latvijoje (Zvērinātu advokātu birojs “PETROVS & PARTNERI”, www.petrovs.lv), advokatų biuru “Pormeister” (Advokaadibüroo Pormeister, www.pormeister.ee), kuris yra mūsų partneris Estijoje, advokatų kontora Lenkijoje JMRS Radcowie Prawni Smoręda, Walencik – Smoręda spółka partnerska (http://jmrs.pl), taip pat palaikome ryšius su kolegomis Baltarusijoje, Rusijoje, Vokietijoje. Šis bendradarbiavimas leidžia klientams pasiūlyti įvairiapusę teisinę pagalbą šalies ir tarptautiniu mastu.

Didžiuojamės savo komanda. Nors mūsų nedaug, tačiau esame stiprūs savo srities profesionalai, operatyviai reaguojantys į iškilusias teisines problemas ar klausimus. Pasitelkdami sukauptą 20 metų patirtį ir žinias, teikiame rekomendacijas kaip išvengti nepageidaujamų situacijų ateityje ar iš anksto pasirengti galimiems pokyčiams.

Esame neatsiejami nuo savo puoselėjamų vertybių, kurios yra mūsų sėkmingos veiklos pagrindas. Tai paslaugų kokybė, profesionalumas, operatyvumas, lankstumas ir etika.

2021 - Legal 500 - MEDIUM   2022 - Legal 500 - MEDIUM   Legal500 2023

Mindaugas Šimkūnas

Vadovaujantis partneris, advokatas

Transporto teisė, įmonių ir komercinė teisė, darbo teisė, šeimos ir paveldėjimo teisė

Plačiau

Albertas Buta

Partneris, advokatas

Įmonių ir komercinė teisė, transporto teisė, darbo teisė, informacinių technologijų teisė.

Plačiau

Vytautas Griežė

Vadovaujantis teisininkas, advokatas

Baudžiamoji teisė, administracinė teisė, nekilnojamojo turto teisė, įmonių ir komercinė teisė, šeimos teisė ir paveldėjimo teisė

Plačiau
Žemėlapis