Diskusija: “Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”

Data ir laikas: 2015-02-19 10:00 - 2015-02-19 14:00
Vieta: Viešbučio „Radisson Blue Lietuva“ konferencijų centras, Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaina: 40 EUR, antram dalyviui 35 EUR. Asociacijos "Lineka" nariams 30 EUR, antram dalyviui 25 EUR

PROGRAMA

Rokas Grajauskas, „Danske Bank“ analitikas Baltijos šalims, pristatys makroekonominį Lietuvos kontekstą, pagrindines rizikas Lietuvos ir regiono ekonominei plėtrai bei transporto sektoriaus vietą Lietuvos ekonominėje struktūroje.

Mindaugas Šimkūnas, advokatų kontoros „Verum“ vadovaujantis partneris, kuris specializuojasi transporto teisės srityje, papasakos apie logistikos sutarčių sudarymo aktualijas, jų formas, sąlygas ir sutarčių nesilaikymo pasekmes. Taip pat aptars dažniausias sutarčių suda­rymo klaidas ir trūkumus bei vežėjų ir ekspeditorių atsakomybes.

Mindaugas Ambrasas, „Danske Bank“ stambių ir tarptautinių įmonių departamento direktorius, papasakos, kaip bankai vertina įmones ir koks jų požiūris į ekspeditorių ir logistikos sektorių. Taip pat atsakys į klausimą – iš kur atsiranda ir kur dingsta pinigai.

 

Prašome registruotis žemiau nurodytais kontaktais iki vasario 13 d.:
Monika Petkevičiūtė
Tel. +370 609 72229 arba el.paštu  monika@lineka.lt

Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamos įmonės pavadinimą ir kontaktus.

Maloniai kviečiame iš anksto pateikti Jums aktualius klausimus konferencijos pranešėjams.

Daugiau informacijos rasite čia >>

Seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”

2019 m. lapkričio 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA kartu su advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM organizuotas seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”. Seminaro metu Asociacijos “LINEKA” nariai buvo supažindinti su krovinio vežimo ir ekspedijavimo sutarčių atribojimo aspektais, vežimo sutarties sudarymo probleminiais klausimais, važtaraščio […]

Plačiau

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams.

Plačiau

Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Seminaro metu “LINEKA” nariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje.

Plačiau
Žemėlapis