Baudžiamoji teisė

Įtariamųjų ir kaltinamųjų gynyba, atstovavimas nukentėjusiesiems, susitarimai dėl žalos atlyginimo.

Baudžiamoji teisė

Paslaugos šioje srityje apima įtariamųjų ir kaltinamųjų gynybą, atstovavimą nukentėjusiesiems, civiliniams ieškovams, civiliniams atsakovams, susitarimų dėl žalos atlyginimo, taip pat susitarimų dėl susitaikymo, kitų dokumentų parengimą.

Gynyba ir atstovavimas apima paslaugų teikimą tiek teisme, tiek policijos ir kitose institucijose. Be kita ko, rengiame dokumentus privataus kaltinimo bylose, civilinius ieškinius, pareiškimus, apeliacinius, kasacinius skundus. Baudžiamosiose bylose atstovaujame ir juridinius asmenis.

Patirtis:
  • Atstovavome Lenkijos piliečiui, nepagrįstai apkaltintam dalyvavimu kontrabandoje. Byla nutraukta, nenustačius jo dalyvavimo nusikaltime.
  • Atstovavome klientui baudžiamojoje byloje dėl narkotinių medžiagų pardavimo, kurioje teismas, atsižvelgęs į sudėtingas sąlygas, skyrė ginamajai švelnesnę bausmę nei numatyta baudžiamajame kodekse.
  • Atstovavome klientui eismo įvykio byloje, kurioje teismas, atsižvelgęs į eismo įvykio padarymo aplinkybes ir kitas baudžiamosios bylos aplinkybes, teisės vairuoti transporto priemonės ginamajam neatėmė.
  • Atstovavome klientui baudžiamojoje byloje, kurioje teismas skyrė švelnesnę, nei baudžiamojo kodekso numatyta, bausmę.
  • Atstovavome klientui ikiteisminėje byloje, kuri po metus trukusio tyrimo buvo nutraukta.
    • Sėkmingai atstovavome klientui ikiteisminiame tyrime dėl nusikalstamos veikos - teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo.
Daugiau
Mažiau

Kontoros teisininkai konsultuoja įvairiais draudimo teisės klausimais.

Teisinės paslaugos ir konsultacijos visais su vietiniu bei tarptautiniu krovinių pervežimu susijusiais klausimais, sutarčių rengimas, atstovavimas klientams teismuose ir arbitražuose.

Įtariamųjų ir kaltinamųjų gynyba, atstovavimas nukentėjusiesiems, susitarimai dėl žalos atlyginimo.

Žemėlapis