Renginiai

Seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”

2019 m. lapkričio 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA kartu su advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM organizuotas seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”. Seminaro metu Asociacijos “LINEKA” nariai buvo supažindinti su krovinio vežimo ir ekspedijavimo sutarčių atribojimo aspektais, vežimo sutarties sudarymo probleminiais klausimais, važtaraščio […]

Plačiau

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams.

Plačiau

Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Seminaro metu “LINEKA” nariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje.

Plačiau

Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Paskaita VGTU: “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”

Plačiau

Naujausia teismų praktika krovinių vežimo srityje: sutarčių sudarymas, ginčai ir atsakomybės draudimas

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti “Count Line” organizuojamuose mokymuose “Naujausia teismų praktika krovinių vežimo srityje: sutarčių sudarymas, ginčai ir atsakomybės draudimas”, kurioje kontoros teisininkai apžvelgs naujausią teismų praktiką ginčuose dėl vežėjo ir ekspeditoriaus atsakomybės, civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

Plačiau

Diskusija: “Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuojamoje diskusijoje “ Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”, kurioje kontoros vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas skaitys pranešimą apie logistikos sutarčių sudarymo aktualijas, jų formas, sąlygas, sutarčių nesilaikymo pasekmes, aptars dažniausias sutarčių sudarymo klaidas ir trūkumus.

Plačiau

KONFERENCIJA Efektyvus transporto vadybininko, ekspeditoriaus darbas. Kaip sukurti lengvesnį gyvenimą savo klientams, partneriams ir sau?

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti “AVGO Group” organizuojamoje konferencijoje “Efektyvus transporto vadybininko, ekspeditoriaus darbas. Kaip sukurti lengvesnį gyvenimą savo klientams, partneriams ir sau?”, kurioje kontoros vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas apžvelgs naujausią teismų praktiką krovinių gabenimo kelių transportu ginčuose, kalbės apie vežėjo ir ekspeditoriaus atsakomybę.

Plačiau

KROVINIŲ GABENIMAS KELIŲ TRANSPORTU: KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI VEŽIMO SUTARTIES ŠALIMS

Kviečiame krovinių vežimo, ekspedijavimo, logistikos bendrovių vadovus ir atsakingus specialistus į praktinį seminarą.

Plačiau
Žemėlapis