Vytautas Griežė
Vadovaujantis teisininkas, advokatas

001

Išsilavinimas

1990 m. Vilniaus universitete suteiktas teisės magistro laipsnis

Profesinė veikla

Teisinį darbą dirba nuo 1988 m.
1994 m. Teisingumo ministerijos išduota licencija verstis teisininko praktika
Nuo 1997 m. pradėjo verstis advokato praktika

Praktikos sritys

Baudžiamoji teisė, administracinė teisė, nekilnojamojo turto teisė, įmonių ir komercinė teisė, šeimos teisė ir paveldėjimo teisė. Praktikuoja ir kitose srityse.

Kalbos

Lietuvių k., anglų k., lenkų k., rusų k.

Patirtis:
 • Gynė teismuose ir ikiteisminio tyrimo institucijose baudžiamosiose bylose dėl eismo įvykių, sveikatos sutrikdymų, nužudymų, kontrabandos, sukčiavimo, finansinių nusikaltimų, plėšimų ir turto grobimų, lytinių nusikaltimų, tarp jų ir nusikaltimų vaikų atžvilgiu, narkotinių medžiagų platinimo, disponavimo ginklais, pelnymosi iš prostitucijos ir kitose bylose.
 • Atstovavo teismuose ir kitose institucijose bylose dėl žalos padarymo, sutarčių panaikinimo, nutraukimo ar pripažinimo negaliojančiomis, testamentų pripažinimo negaliojančiais ir kitose paveldėjimo bylose, santuokos nutraukimo bylose, bylose dėl nekilnojamojo turto įgyjimo, disponavimo, suvaržymų, padalijimo, bylose dėl skolų išieškojimo, statybos rangos teisinių santykių, bankroto ir kito pobūdžio bylose.
 • Teikė teisines paslaugas rengiant ir sudarant sutartis, steigiant juridinius asmenis.
 • Atstovavo Lenkijos piliečiui, nepagrįstai apkaltintam dalyvavimu kontrabandoje. Byla nutraukta, nenustačius jo dalyvavimo nusikaltime.
  • Atstovavo klientui baudžiamojoje byloje dėl narkotinių medžiagų pardavimo, kurioje teismas, atsižvelgęs į sudėtingas sąlygas, skyrė ginamajai švelnesnę bausmę nei numatyta baudžiamajame kodekse.
  • Atstovavo klientui eismo įvykio byloje, kurioje teismas, atsižvelgęs į eismo įvykio padarymo aplinkybes ir kitas baudžiamosios bylos aplinkybes, teisės vairuoti transporto priemonės ginamajam neatėmė.
  • Atstovavo klientui baudžiamojoje byloje, kurioje teismas skyrė švelnesnę, nei baudžiamojo kodekso numatyta, bausmę.
  • Atstovavo klientui ikiteisminėje byloje, kuri po metus trukusio tyrimo buvo nutraukta, įrodžius būtinosios ginties sąlygas.
  • Sėkmingai atstovavo klientui dėl palikimo priėmimo fakto nustatymo ir testamento pripažinimo negaliojančiu.
  • Atstovavo klientui byloje dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu ir mažamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymo.
  • Sėkmingai atstovavo buto pirkėjui ginče su buto pardavėju dėl atsisakymo sudaryti pagrindinę buto pirkimo - pardavimo sutartį ir sumokėto avanso grąžinimo, pardavėjui pastačius kitokį butą nei buvo numatyta preliminarioje sutartyje. Teismas nustatė, kad pardavėjas pažeidė preliminariąją sutartį, ir tenkino atstovaujamojo ieškinį.
  • Sėkmingai atstovavo klientui dėl trijų žemės sklypų su namu pirkimo - pardavimo sutarties pripažinimo negaliojančia. Teismas patenkino atstovaujamo kliento ieškinį ir grąžino nuosavybėn žemės sklypus su namu.
Daugiau
Mažiau

Mindaugas Šimkūnas

Vadovaujantis partneris, advokatas

Transporto teisė, įmonių ir komercinė teisė, darbo teisė, šeimos ir paveldėjimo teisė

Plačiau

Albertas Buta

Partneris, advokatas

Įmonių ir komercinė teisė, transporto teisė, darbo teisė, informacinių technologijų teisė.

Plačiau

Vytautas Griežė

Vadovaujantis teisininkas, advokatas

Baudžiamoji teisė, administracinė teisė, nekilnojamojo turto teisė, įmonių ir komercinė teisė, šeimos teisė ir paveldėjimo teisė

Plačiau
Žemėlapis