Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Data ir laikas: 2017-11-29 10:00 - 2017-11-29 12:00
Vieta: Vilnius

2017.11.29 Vilniaus Gedimino technikos universitete Transporto inžinerijos fakultete advokatas Mindaugas Šimkūnas skaitė atvirą paskaitą transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijų programos studentams tema “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”. Paskaitoje aptarta daugelis krovinių vežimo sutartinių teisinių aspektų, pasidalinta teismine praktika transporto srityje. Buvo aptartos vežimo ir ekspedijavimo sutarčių sąlygos, vežėjų ir siuntėjų teisės ir pareigos pakraunat bei iškraunant krovinius, siuntėjo instrukcijų, gavėjo reklamacijų bei pretenzijų teikimo tvarka. Paskaitoje kalbėta apie CMR konvencijos imperatyvumą, vežėjo atsakomybės ribas, vežėjo atsakomybę šalinančius ypatingos rizikos faktorius, ieškinio senaties terminus. Pranešėjas kalbėjo apie vežėjo, ekspeditoriaus, multimodalinio vežimo operatoriaus statuso skirtumus, trumpai aptarė vežėjo civilinės atsakomybės draudimą, kitų nei kelių transporto rūšių teisinį reglamentavimą. Pranešėjas su studentais pasidalino ilgamete savo patirtimi transporto teisės srityje bei atsakė į studentų klausimus.

Diskusija: “Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuojamoje diskusijoje “ Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą”, kurioje kontoros vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas skaitys pranešimą apie logistikos sutarčių sudarymo aktualijas, jų formas, sąlygas, sutarčių nesilaikymo pasekmes, aptars dažniausias sutarčių sudarymo klaidas ir trūkumus.

Plačiau

Naujausia teismų praktika krovinių vežimo srityje: sutarčių sudarymas, ginčai ir atsakomybės draudimas

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti “Count Line” organizuojamuose mokymuose “Naujausia teismų praktika krovinių vežimo srityje: sutarčių sudarymas, ginčai ir atsakomybės draudimas”, kurioje kontoros teisininkai apžvelgs naujausią teismų praktiką ginčuose dėl vežėjo ir ekspeditoriaus atsakomybės, civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

Plačiau

KONFERENCIJA Efektyvus transporto vadybininko, ekspeditoriaus darbas. Kaip sukurti lengvesnį gyvenimą savo klientams, partneriams ir sau?

Advokatų kontora VERUM maloniai kviečia dalyvauti “AVGO Group” organizuojamoje konferencijoje “Efektyvus transporto vadybininko, ekspeditoriaus darbas. Kaip sukurti lengvesnį gyvenimą savo klientams, partneriams ir sau?”, kurioje kontoros vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas apžvelgs naujausią teismų praktiką krovinių gabenimo kelių transportu ginčuose, kalbės apie vežėjo ir ekspeditoriaus atsakomybę.

Plačiau
Žemėlapis