Seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”

Data ir laikas: 2019-11-28 13:00 - 2019-11-28 17:00
Vieta: Technopolis/Penta konferencijų salė "Mačernis" (Ozo g. 12a, Vilnius)

2019 m. lapkričio 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA kartu su advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM organizuotas seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”.

Seminaro metu Asociacijos LINEKAnariai buvo supažindinti su krovinio vežimo ir ekspedijavimo sutarčių atribojimo aspektais, vežimo sutarties sudarymo probleminiais klausimais, važtaraščio reikšme. Pateiktos rekomendacijos kaip tikrinti sutartinio partnerio patikimumą sukčiavimo ar nemokumo atvejais, kokios vežimo sutarties sąlygos yra reikšmingos, bei į ką atkreipti dėmesį.  Seminare aptartos, krovinio vežimo sutarties šalių pagrindinės teisės ir pareigos, analizuoti konkretūs atvejai apimantys vežėjo atsakomybės ribas, reklamacijas ir pretenzijas dėl krovinio sugadinimo, praradimo ir pavėluoto pristatymo, žalų prevencija ir kt.

20191128_130943 20191128_130957 20191128_150723

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams.

Plačiau

Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Seminaro metu “LINEKA” nariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje.

Plačiau

Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Paskaita VGTU: “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”

Plačiau
Žemėlapis