Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Data ir laikas: 2019-02-28 10:30 - 2019-02-28 14:30
Vieta: T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius (VPPAR būstinė)
Kaina: 35,00 Eur (Lineka nariams - 25,00 Eur)

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKAnariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams. Lenkijos advokatas Pavel Smoreda (nuo 2001 m. dirbantis transporto teisės srityje), seminarą moderuojant advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontoros VERUM teisininkams, aptarė, kokie kroviniai privalo būti registruojami PUESC sistemoje, kaip tinkamai užpildyti paraišką PUESC sistemoje, kokias klaidas dažniausiai daro vežėjai pildydami paraiškas (SENT 100/200/300). Seminare Lenkijos advokatas išdėstė administracinių baudų skyrimo procedūrą (už Įstatymo nuostatų pažeidimą), vežėjo administracinę atsakomybę lemiančias priežastis. Klausytojams pateikti praktiniai patarimai-rekomendacijos, kaip pasiekti, kad būtų skiriamos mažesnės baudos, paskirtos baudos būtų sumažintos arba administracinė atsakomybė vežėjams nebūtų taikoma.

Seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”

2019 m. lapkričio 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA kartu su advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM organizuotas seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”. Seminaro metu Asociacijos “LINEKA” nariai buvo supažindinti su krovinio vežimo ir ekspedijavimo sutarčių atribojimo aspektais, vežimo sutarties sudarymo probleminiais klausimais, važtaraščio […]

Plačiau

Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Seminaro metu “LINEKA” nariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje.

Plačiau

Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Paskaita VGTU: “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”

Plačiau
Žemėlapis