Tinkamas asmens duomenų tvarkymas transporto įmonėje (praktiniai aspektai)

Data ir laikas: 2018-10-11 15:00 - 2018-10-11 16:00
Vieta: Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "LINEKA", Naugarduko g. 102-403, Vilnius
Kaina: Seminaras nemokamas

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKAnariai supažindinti su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), jo įgyvendinimo ypatumais transporto įmonėje. Buvo pateiktos rekomendacijos, kaip užtikrinti tinkamą asmens duomenų tvarkymą transporto įmonėje (pvz., dėl transporto priemonių sekimo įtaisų diegimo, vaizdo stebėjimo sistemų naudojimo). Seminare aptarta, kokius duomenų apsaugos dokumentus transporto įmonės turi parengti, supažindinta su dažniausiai pasitaikančiomis asmens duomenų tvarkymo klaidomis ir priemonėmis, padėsiančiomis išvengti tokių klaidų.

Seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”

2019 m. lapkričio 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA kartu su advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM organizuotas seminaras “Krovinių gabenimas pagal CMR konvenciją: vežimo sutarties sudarymas, vykdymas, atsakomybė”. Seminaro metu Asociacijos “LINEKA” nariai buvo supažindinti su krovinio vežimo ir ekspedijavimo sutarčių atribojimo aspektais, vežimo sutarties sudarymo probleminiais klausimais, važtaraščio […]

Plačiau

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Seminaro metu Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nariai (kiti užsiregistravę dalyviai) supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams, ekspeditoriams.

Plačiau

Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu

Paskaita VGTU: “Vežėjų ir ekspeditorių teisių apsauga gabenant krovinius kelių transportu”

Plačiau
Žemėlapis